Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym w Ostrołęce

Przed nami 5 dni pełnych emocji. Od 21 do 25 czerwca Ostrołęka i powiat ostrołęcki będą gospodarzem Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym 2023.

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zachęca całe rodziny do aktywnego udziału w wydarzeniu.

Zgłoszenia do czwartkowego, sobotniego i niedzielnego wyścigu w kategorii Amator, Masters, Samorządowiec, Dzieci (przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych)

przyjmowane są w biurze zawodów (miejsce startu) ul. Witosa 1 Ostrołęka najpóźniej na godzinę przed startem. Po tym terminie zamykane są listy startowe.Zachęcamy do kibicowania na terenie Miasteczka Mistrzostw Polski przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce w dniach 22-25 czerwca.

W niedzielę 25 czerwca zapraszamy do miasteczka mistrzostw na sportową niedzielę w towarzystwie kolarzy z całej Polski. Na dzieci czeka moc atrakcji.

Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym odbędzie się we wtorek 20 czerwca o godz. 19.00 w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle, ul. Trasa Mazurska 1b.

Opis imprezy w załączniku.

Wyscig Samorzadowcow – Mistrzostwa Polski

Regulamin Wyscig dla dzieci